Панел дискусија „Од ожиљака до подршке“: ментално здравље,инклузија и уметност“

Канцеларија за инклузију Рома учествовала је на панел дискусији „Од ожиљака до подршке: ментално здравље, инклузија и уметност“, одржаној 15. маја 2026. године на Факултету „Лазар Вркатић“ у Новом Саду. Догађај…

Жељко Раду присуствовао размени искустава градова и општина у СИП пројекту / Peer-to-Peer

Вршилац дужности директора Канцеларије за инклузију Рома, Жељко Раду, учествовао је на Peer-to-Peer размени искустава у оквиру СИП пројекта, посвећеној социјалном предузетништву и улози рехабилитационих радних центара у унапређењу запошљавања…